O Nas

o AB Port

AB Port to zaufany partner w świecie ubezpieczeń, oferujący szeroki zakres usług i produktów ubezpieczeniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, zapewnia swoim klientom spersonalizowane rozwiązania, które chronią ich najcenniejsze aktywa.

AB Port to multiagencja ubezpieczeniowa z siedzibą w Warszawie, która oferuje szeroki zakres ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i biznesowych.
Została założona przez Bartosza Salwińskiego i Artura Żulińskiego w 2002 roku i od tego czasu zdobyła zaufanie tysięcy klientów, którzy skorzystali z jej usług. AB Port współpracuje z wieloma renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak PZU, Allianz, Ergo Hestia, Warta, Generali, Uniqa, Proama, MTU, Wiener, Compensa, HDI i wiele innych. Dzięki temu może zapewnić swoim klientom najlepsze warunki i ceny ubezpieczeń na rynku.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach samochodowych, w tym obowiązkowym OC, Autocasco AC, Assistance, NNW kierowcy i pasażerów, minicasco, ochronie prawnej i innych. Oferuje również ubezpieczenia mieszkań i domów, turystyczne, zdrowotne, medyczne, firmowe, zawodowe i na życie.
Doradzamy gratis i fachowo, pomagając dobrać odpowiednie ubezpieczenie do potrzeb i oczekiwań. 

Jesteśmy dostępni w 9 oddziałach w Warszawie, zlokalizowanych w różnych dzielnicach miasta: Bemowo, Jelonki, Włochy Ursus, Mokotów, Białołęka, Praga-Południe, Wola, Żoliborz i Ursynów. W każdym z nich można znaleźć wszystkie liczące się towarzystwa ubezpieczeniowe, kupić nowe ubezpieczenie, złożyć wypowiedzenie starego OC, uzyskać duplikat polisy lub wznowić ubezpieczenie na kolejny rok.
AB Port obsługuje również klientów zdalnie: telefonicznie lub online. Oferuje możliwość dojazdu agenta mobilnego w dowolne miejsce w Warszawie.

AB Port cieszy się dobrą reputacją wśród swoich klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie w Google. Agencja ma średnią ocenę 4.8 na 5, co świadczy o jej wysokim poziomie obsługi i profesjonalizmie. Klienci doceniają nas za szybką i sprawną realizację ubezpieczeń, miłą i kompetentną obsługę, atrakcyjne ceny polis,  warunki ubezpieczeń oraz elastyczność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

AB Port to sprawdzona i polecana agencja ubezpieczeniowa oraz gwarancja, że nie przepłacisz za swoje ubezpieczenie.
Zapraszamy do kontaktu z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 18

AB Port zapewnia wygodę i bezpieczeństwo w zakresie ubezpieczeń.